7 wydziałów to 7 razy więcej możliwości

Co u nas ciekawego?

14 października ruszyła kampania społeczna „Równoważni”, której celem jest podkreślenie, że na UW nie ma miejsca na dyskryminację, a każda osoba, która jej doświadczyła znajdzie wsparcie na uczelni. Kampania jest jednym z działań podejmowanych przez uniwersytet na rzecz równego traktowania.
28 stycznia rozpoczyna się sesja egzaminacyjna. Żeby studenci mogli się do niej przygotować, Biblioteka Uniwersytecka po raz kolejny organizuje akcję „BUW dla sów”. Od 20 do 31 stycznia będzie czynna do godziny 5 rano.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoły letniej na Uniwersytecie w Chile. Do wyboru są trzy moduły: Environment & Sustainable Development Challenges, International Economic Cooperation between Latin America and the Asia Pacific, Global Challenges Program.
Wydział Geologii serdecznie zaprasza na cykl zajęć dydaktycznych w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020, które poprowadzi dr Marek Matyjasik z Weber State University. Na zajęciach słuchacze będą mogli uzyskać wiedzę o podstawach występowania i przepływu wód podziemnych jak również specjalistyczne informacje z zakresu modelowania numerycznego przepływu i chemizmu wód podziemnych.
Wszystkie

Komunikaty dla studentów

Wszystkie

Oferty praktyk, stażu, pracy

Wszystkie

Na skróty

USOSweb | USOSul | APD | IRK | COME
Poczta studentBUW

Plany zajęć | Kalendarz akademicki
Dyżury Dyrekcji | Nasza Biblioteka

Portal pracownika | Poczta pracownik 

 

Kierunek Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska otrzymał Certyfikat Akredytacyjny „Studia z Przyszłością” wydany przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję PRC

Uniwersytet Warszawski jest członkiem
Sieci Uniwersytetów na rzecz
Zrównoważonego rozwoju:
Europejskiej Copernicus Alliance 
i międzynarodowej Global Universities
Partnership on Environment
and Sustainability

Uczestniczymy w programach wymiany studenckiej: w Polsce MOST oraz w Europie ERASMUS+