7 wydziałów to 7 razy więcej możliwości

Aktualności

Aktualność dodano: 2018.10.12
Warsztaty realizowane w ramach Budżetu Partycypacyjnego UW

W imieniu zespołu projektowego Rodzice na Uniwersytecie (http://rodzice.partycypacyjny.uw.edu.pl/) wybranego w tegorocznej edycji Budżetu Partycypacyjnego UW zapraszamy pracowników administracyjnych, pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów na edycję jesienną trwających warsztatów. Projekt realizowany jest pod patronatem Prorektor ds. rozwoju UW prof. Anny Gizy-Poleszczuk.

Najbliższe warsztaty odbędą się 16 października w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW - serdecznie zapraszamy zwłaszcza osoby pracujące/studiujące na Kampusie Ochota i w jego okolicach.

Podczas warsztatów skupimy się na prawnych oraz psychologicznych aspektach bycia rodzicem, a także wspólnie zastanowimy się jak uczynić Uniwersytet miejscem bardziej przyjaznym rodzicom.

Zapisy i szczegółowe informacje pod adresem: http://rodzice.partycypacyjny.uw.edu.pl/zapisz-sie-na-warsztaty/

Serdecznie zachęcamy do udziału oraz przekazywania informacji o warsztatach osobom zainteresowanym. Tych, którzy nie mogą wziąć udziału w warsztatach, a pragną podzielić się swoimi spostrzeżeniami zapraszamy do skorzystania z formularza on-line (http://rodzice.partycypacyjny.uw.edu.pl/podziel-sie-swoim-doswiadczeniem/