Aktualność dodano: 2018.11.06
Zjazd absolwentów MSOŚ

Zaproszenie na Jubileusz 25-lecia MSOŚ

Władze i cała społeczność akademicka Uniwersyteckiego Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem mają zaszczyt zaprosić na Jubileusz 25-lecia Międzywydziałowych Studiów Ochrony Środowiska (MSOŚ), która odbędzie się 23 listopada 2018 r. (piątek) w godz. 17:00-20:00  (rejestracja od godziny 16:00) w sali 0.06 na Wydziale Fizyki UW (ul. Ludwika Pasteura 5) na Kampusie Ochota.

Formularz rejestracyjny znajduje się tutaj.

Komitet organizacyjny:

dr hab. Beata Łuczak-Wilamowska

dr Małgorzata Roge-Wiśniewska – koordynator

Krystyna Fastyn-Biernacka

Elżbieta Wójcik

Paulina Borowy

Krzysztof Walczak

Jacek Wójcik

Dorota Archacka

Laura Bielawska

Monika Chojnacka

Anita Dąbrowska

Katarzyna Delega

Dorota Jęderka

Magda Krzywicka

Anna Strzelczyk

Magdalena Wasińska

Film o MSOŚ

Prezentacje na Galę Jubileuszową:

UCBS - Rada Naukowa.pdf

Luczak-Wilamowska_MSOS

Związki MSOŚ i UCBS 2018

Szatkowska_Iwona_Ekostrateg

Kozyra Kolej na srodowisko

Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji o Jubileuszu wszystkim osobom potencjalnie zainteresowanym, szczególnie absolwentom MSOŚ, z którymi mają Państwo kontakt. Będzie to doskonały czas do spotkania, jak również integracji.

Absolwentów MSOŚ mających konto na Facebooku zapraszamy do dołączenia do grupy „Absolwenci MSOŚ UW” <https://www.facebook.com/groups/244390642774272>

Zachęcamy do przesyłania na adres e-mailowy: mr-w@uw.edu.pl zdjęć z okresu studiów na MSOŚ wraz ze zgodą na wykorzystanie wizerunku przez UCBS UW (wzór zgody w załączeniu).

Wszelkie pytania prosimy kierować do sekretariatu MSOŚ (e-mail: msos@uw.edu.pl) lub telefonicznie do dr Małgorzaty Roge-Wiśniewskiej, tel. 609 571 933.