Aktualność dodano: 2019.09.17
Inauguracja roku akademickiego 2019/2020

Dyrektor i Rada Uniwersyteckiego Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem serdecznie zapraszają na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2019/2020, która odbędzie się w dniu 30 września 2019 r. o godzinie 14:30 w sali 1012 na I piętrze w budynku Wydziału Geologii (ul. Żwirki i Wigury 93).

Program inauguracji:

• Hymn państwowy
  • Otwarcie uroczystości
  • Wystąpienie Dyrektora UCBS
  • Ślubowanie studentów:
       - I roku studiów I stopnia kierunku Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska
       - I roku studiów II stopnia kierunku Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska
       - I roku studiów II stopnia kierunku Sustainable Development
  • Gaude Mater Polonia
  • Przemówienie przedstawiciela Samorządu Studentów UCBS
  • Wykład inauguracyjny pt. "Sustaining Life: Environmental Crisis, Biodiversity and Unforeseen Traps of Single-minded Solutions" wygłosi dr Anna Kalinowska
  • Gaudeamus igitur

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, absolwentów i wykładowców.

Miło nam poinformować, że w roku akademickim 2019/2020 po raz pierwszy oferujemy nowy kierunek studiów II stopnia w języku angielskim - Sustainable Development. Kierunek jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i powstał w ramach „Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego”.