Aktualność dodano: 2020.01.21
Oferujemy nowe interdyscyplinarne studia II stopnia na kierunku Sustainable Development

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że w roku akademickim 2019/2020 po raz pierwszy oferujemy w UCBS nowy kierunek studiów II stopnia w języku angielskim - Sustainable Development.

Program studiów II stopnia na kierunku Sustainable Development

W tegorocznej rekrutacji na studia nasz kierunek cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród polskich kandydatów jak również kandydatów z zagranicy – przyjęliśmy na studia 42 osoby.

Zajęcia w ramach tego kierunku organizowane są w „Programie zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego” (ZIP), współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO WER, ścieżka 3.5.

Informacje Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego dostępne są na stronie: www.zip.uw.edu.pl