Aktualność dodano: 2019.11.14
Stypendium dla studentów polskiego pochodzenia, którzy przyjechali na studia do Polski z krajów byłego ZSRR

Fundacja Wileńszczyzna od 11 lat wspiera studentów polskiego pochodzenia, którzy przyjechali na studia do Polski z krajów byłego ZSRR.

Przez ten czas przyznano przeszło 1000 stypendiów. Dzięki dofinansowaniu stypendyści mogli nie tylko skończyć studia, ale również wziąć udział w dziesiątkach konferencji, szkoleń, kursów i praktyk o charakterze ekonomicznym.

Więcej informacji na temat Programu Stypendialnego im. Stanisława Grabskiego na www.stypendium.org

Zachęcamy osoby, które pochądzą ze Wschodu i potrzebują wsparcia, żeby się rozwijać do skorzystania ze stypendium.

W razie pytań lub wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: fundacja.wilenszczyzna@gmail.com.