Aktualność dodano: 2020.02.13
Zaproszenie na tegoroczny cykl otwartych wykładów " Rozwój zrównoważony w teorii i praktyce"

Serdecznie zapraszamy na tegoroczny cykl otwartych wykładów "Rozwój zrównoważony w teorii i praktyce" poświęcony tematowi "Sto lat ochrony środowiska w Polsce. Osiągnięcia – wyzwania – trendy".

Jak co roku wykłady w semestrze letnim organizuje Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem – inicjator i koordynator Warszawskiego Metropolitalnego Centrum Eksperckiego Edukacji dla Zrównoważonego Rozwoju (RCE Warsaw Metropolitan).

Harmonogram wykładów

Wykład inauguracyjny z udziałem prof. Macieja Nowickiego "Polityka ochrony środowiska w Polsce w minionym półwieczu" odbędzie się 20 lutego 2020 r. i towarzyszyć mu będzie skromna uroczystość, którą nazwaliśmy "URodziny UCBŚ", bowiem w lutym 2020 obchodzimy 31 rocznicę utworzenia naszej jednostki.

Spotykamy się jak zawsze w czwartki o godz. 16.00 w Środowiskowym Laboratorium Ciężkich Jonów, ul. Pasteura 5a, na Kampusie Ochota Uniwersytetu Warszawskiego.