7 wydziałów to 7 razy więcej możliwości

Aktualności

Aktualność dodano: 2020.03.25
Wolontariat Wielokulturowy Online

Szanowni Państwo,

wychodząc naprzeciw zaistniałej sytuacji oraz chcąc wesprzeć zagranicznych studentów i studentki UW, którzy nie mogli powrócić do swoich domów, Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu UW we współpracy z Welcome Point UW rozpoczęło projekt Wolontariat Wielokulturowy Online. Inicjatywa ta daje możliwość nauki języków, poszerzenia wiedzy o różnych kulturach, ale przede wszystkim jest okazją do integracji społeczności uniwersyteckiej w tych trudnych chwilach. Do udziału w projekcie zapraszamy zarówno polskich studentów, jak i zagranicznych.  

 

 


Zapraszamy również na nasze strony: https://wolontariat.uw.edu.pl/offers/wwk-online/, http://welcome.uw.edu.pl/3589-2/

oraz do obserwowania naszych mediów społecznościowych: https://www.facebook.com/UCWUW/, https://www.instagram.com/ucw_uw/, https://www.facebook.com/groups/WelcomePointUW/, w których publikujemy aktualności.

 

Pragniemy, aby akcja dotarła również do studentów spoza Uniwersytetu Warszawskiego oraz była inspiracją dla innych uczelni, dlatego planujemy promować ją również wśród instytucji europejskich, z którymi współpracujemy – w tym tych należących do Sojuszu 4EU+.

 

Z wyrazami szacunku

Zespół Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu oraz Welcome Point