Aktualność dodano: 2020.05.14
Spotkanie online z prorektor ds. studentów i jakości kształcenia – 14 maja, godz. 12.00

Szanowni Państwo,

14 maja o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie online z prorektor ds. studentów i jakości kształcenia.

Prof. Jolanta Choińska-Mika odpowie na pytania członków społeczności UW dotyczące m.in. znowelizowanego kalendarza akademickiego, przeprowadzania egzaminów w trybie zdalnym oraz kwestii związanych z organizacją egzaminów językowych.

Transmisja wydarzenia dostępna będzie na profilu UW na Facebooku.

Krótka relacja zostanie opublikowana po spotkaniu na stronie głównej Uniwersytetu. Zachęcamy do regularnego odwiedzania strony www.uw.edu.pl, na której zamieszczamy najważniejsze informacje dla studentów, doktorantów i pracowników UW.

Z pozdrowieniami

Biuro Prasowe UW

Dear Sir or Madam,

On 14th May, at noon, there will be an online meeting with the UW Vice-Rector for Student Affairs and Quality of Teaching.

During the meeting, Prof. Jolanta Choińska-Mika will be answering questions asked by the UW community members regarding, e.g. upcoming examination period, exams and credits, as well as changes to the academic calendar.

The meeting will be held live on the UW YouTube channel. The link leading to YT will be available on the UW Facebook profile.

A recap of the meeting will be published on the UW website. We encourage you to regularly visit www.en.uw.edu.pl where we post the most important information for students, doctoral candidates and employees of UW.

Best wishes,

UW Press Office